Propeeling Kullanımı, Pro Peeling Nasıl Kullanılır

Propeeling Kullanımı

Propeeling kullanımı nasıl yapılır ve nasıl uygulanır aşağıda adım adım anlatılırmıştır sizlere.

1- Pro peeling kullanımına geçmeden önce uygulama yapılacak bölgenin temiz olması gerekmektedir. Makyaj ve benzeri uygulamalardan cilt temizlenmelidir.

2- Propeeling macunundan bir miktar yanında gönderilen fırça üzerine koyulmalıdır ve uygulanacak bölgelere eşit miktarlarda sürülmelidir. Cilt üzerinde kuruması birkaç dakika beklenmelidir.

3- Ürün ciltte kuruduktan sonra fırsa hafif ıslatılmalı ve kuruyan maske üzerine sürterek köpürtülmelidir.

4- Daha sonra uygulanan bölge ılık su ile yıkanmalıdır.

Propeeling nasıl kullanılır konusu bu şekilde olup ayrıca ürün elinize ulaştıktan sonra kutu üzerinde yer kullanım bölümünü de okumanız ayrıca tavsiye edilmektedir.

Pro peeling nasıl kullanılır konusundan sonra ne kadar sıklıkta kullanılması önerilir hakkında da bilgi verecek olursak ürünü her gece yatmadan önce günde bir kere kullanmanız önerilmektedir.

Propeeling kullanımı, nasıl kullanılır

Propeeling seti bir adet peeling macun ve özel fırçadan oluşmaktadır. Bir kutu ürün ağırlığı 50 ml olup bir kutunun kullanım süresi ortalama 30 gündür.

Uyarılar ve Yan Etkileri Hakkında

Ürün bileşenlerinden her hangi birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Şu ana kadar ürünün bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürünü muhafaza ederken kuru ve serin bölgelerde saklayınız.

Bu sayfada sizlere propeeling kullanımı, nasıl kullanılır, uyarılar, yan etkileri var mı, pro peeling seti kullanımı, uygulaması, nasıl kullanılır gibi konular hakkında kısaca bilgiler verilmiştir. Ürün hakkında detaylı bilgi için ana sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Yorum Yazın
Propeeling, Pro peeling seti, gözenek temizleyici, siyah nokta, nedir, ne işe yarar, özellikleri, kullanımı, nasıl kullanılır, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme var mı, teslimat süresi, eczane, nerede satılır, nereden alınır, satış yeri, içeriği, fiyatı, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.