Pro peeling (ProPeeling) Macunu, Propeeling Maske

Pro Peeling Macunu

Pro peeling macunu diye bilinen bir ürün cilt bakım ürünü olup bir tür yüz maskesidir. Propeeling macunu özel fırçası cildi fırçalayarak kullanıldığından peeling macunu olarak da bilinmektedir. Bu ürün özel içeriği sayesinde siyah noktaları temizleye destek olabilir.  Bir adet macun ve bir adet özel fırçadan oluşan bu set kozmetik bakım ürünü olarak sizlere sunulmuş olup kampanyalı fiyatlardan satılmaktadır.

Propeeling Maske

Pro peeling maske ürünü kullanım süresi ortalama olarak 25-30 gün arası gibidir. Özellikle cilt bakımında etkili olan bu ürün herkes yararlanabilsin diye 59 liradan sizlere sunulmuştur. Propeeling maske ürünü 1 adet 59, 2 adet 109, 3+1 149 TL, 5+1 169 lira olarak sizlere sunulmaktadır. 4 ve 6 adet alımlarda ise kargo ücretsiz olarak sizlere gönderilmektedir.

Yüz bakımı için ürün gerekli desteği sizlere verebiliyor. Pro peeling cilt maskesi cildi nemlenmesine ve pürüzsüz hale gelmesine yardımcı olur. Cildin ihtiyaç duymuş olduğu mineral desteğini sunan maske doğal yapısı sayesinde her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmayı başarıyor. Cildinizin ihtiyaç duyduğu bakım şimdi tek bir maskede birleşiyor.

Propeeling macunu, propeeling maske

Sitemizde satılan bu pro peeling macunu adlı gözenek temizleyici ya da açıcı ürün orijinal ürün olup almış olduğunuz ürünün orijinal olup olmadığını üzerinde yer alan hologram etiketi sayesinde sorgulamanız mümkündür.

Çok basit bir kullanıma sahip olan bu ürünü günde bir kere kullanmanız yeterli olacaktır. Pratik bir kullanım sunan peeling macunu ya da propeeling maske temiz bir cilt üzerine yanında gönderilen özel fırça ile yayarak kullanılmalıdır.

Bu peeling macunu ister kapıda ödeme isterseniz de havale ile alabilirsiniz. Kapıda ödemelerde ürün adresinize kadar ulaşır ve size teslim edilirken ürünün ücretini kargo görevlisine vererek sipariş işlemini gerçekleştirebileceğiniz bir sistemdir.

Bir çok kullanıcının beğenisini kazanmış bu popüler ürün ile ilgili merak edilenlerin sorulduğu ve kullananların yorum yaptığı alana bakmak istiyorsanız sitemizin kullanıcı yorumları bölümünü ziyaret ederek yapılan yorumları görebilirsiniz.

Bu sayfada sizlere pro peeling macunu, maskesi, propeeling macunu, maskesi, peeling macunu nedir, ne işe yarar gibi konular hakkında sizlere bilgi verilmiştir.

Yorum Yazın
Propeeling, Pro peeling seti, gözenek temizleyici, siyah nokta, nedir, ne işe yarar, özellikleri, kullanımı, nasıl kullanılır, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme var mı, teslimat süresi, eczane, nerede satılır, nereden alınır, satış yeri, içeriği, fiyatı, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.